Hlavní strana   >   Lepidla   >   MS polymerové

Clear fix 290ml

Ms polymerové lepidlo čiré

Clear fix 290ml
Cena:181 Kč
Kód zboží:
Výrobce:Penosil
Popis:

Lepící tmel na základě MS-polymeru

lepidlo je určené pro lepení a zpevnění různých materiálů, jež potřebují neviditelné spojení. Je odolný proti UV záření a působení povětrnostních vlivů, je elastický, nenáchylný ke srážení, dobře pohlcuje vibrace hluku, neobsahuješkodlivé látky. Je možné přetírat. Spojuje většinu stavebních materiálů (včetněvlhkých povrchů): sklo, keramika, porcelán, cihla, beton, omítka, ocel, hliník, zinek, dřevo, dřevotřískové desky, korek, umělou hmotu ( s vyjímkou PP, PE, teflonu)

Technické údaje: teplota použití +5°C až +40°C, zaschnutí na povrchu 15-30min., úplné vyschnutí 2,5-3mm/24h, tepelná odolnost po vyschnutí -40°C až +80°C.

Použití: vyčistěte lepené povrchy, naneste lepidlo a přitiskněte. Lepené detaily potřebují mechanickou fixaci minimálně 2 hod., v případě těžších detailů nebo nosných prvků nechte podpěru do úplného vyschnutí lepidla, pro zpevnění naneste lepidlo do spáry, upravte povrch prstemnamočeným v mýdlové vodě nebo gumovou stěrkou na silikon do zaschnutí povrchu. Nevyschlé lepidlo  očistěte pomocí organického rozpouštědla, vyschlé lepidlo odstraňte mechanickým způsobem.